select your language:   
dasamilas facebook sayfası dasamilas twitter sayfası
Hakkımızda       Kalite        İmalat       Ürünler       Standlar       Referanslar       İletişim
Neden DasaMilas Ambalaj ?
 
 
DasaMilas.Com
 
Hakkımızda
Kalite
İmalat
Ürünler
POP Standlar
Referanslar
Contacts
 
DasaMilas Haberler
 
FACHPACK 2013
DasaMilas Ambalaj olarak, Almanya Nürnberg şehrinde 24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FACHPACK 2013 Fuar'ında 7A Holdeki 505 nolu standımızda siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
devamı >>
 
Sedex Smeta 4 Pillar
DASA MİLAS AMBALAJ, 22 Nisan 2013 tarihinde SEDEX SMETA 4 PILLAR denetimi geçirmiş, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) , Gıda Ambalaj Güvenliğinden (BRC-IOP rev:4) başarı ile geçirilen denetimler ve alınan sertifikalardan sonra Sosyal Sorumluluk, Çevre ve İş güvenliği- İş Sağlığı ile ilgili, yasal mevzuatlara uyum konusunda, oldukça iyi bir konumda olduğunu ispatlamıştır.
devamı >>
 
Neden DasaMilas Ambalaj ?
 

Toplam Sahip Olma Maliyetinin Azaltılması (TCO)
Tüm değer zinciri boyunca işlem maliyeti optimizasyonu; teknik ambalaj danışmanlığı; sürekli ürün optimizasyonu ve müşterilerimiz için satış ve ciro arttırmak amacıyla ürün çeşitliliğine bağlı maliyet azaltımı.

Profesyonel proje yönetimi
Ambalaj fikirleri / optimizasyonu; beyin fırtınasından verimlilik değerlendirmelerine yerel ve küresel kampanya yönetimi.

Yenilik
10’dan fazla tasarımcı ile tasarım ve yetkinlik ağı.

Uzmanlık Dalları
Gıda, konfeksiyon, içecek, elektronik, ev gereçleri, ilaç ve kozmetik sektörlerinde kapsamlı deneyim.

Karmaşık ürün portföyünün kolaylaştırlması
Ambalaj boyutlarının standardizasyonu, bileşenlerin karmaşıklığı ve çok katlılığını azaltmak için modüler yapı taşları geliştirilmesi.

Sürdürülebilir gelişim ve üretim
Son model makinalar hammadde kullanımını azaltarak verimliliği arttırır. “Mümkün olduğunca az ambalaj, gerekiği kadar ambalaj” sloganı ile gelişim.

Pazara iniş süresini kısaltmak
Optimize edilmiş iş akışı ve entegre tedarik zinciri yönetimi müşteriden müşteriye verimli ürün akışını sağlamaktadır. Arttırılmış esneklik ve azaltılmış sağlama süreleri ve işlem maliyetleri.

Misyon Açıklaması
Dasa Milas’ın başarısı bir çok kaynaktan gelmektedir ve – tıpkı şirket’in imajı gibi – orada çalışan insanlar ile şekillenmektedir.

Bunun ışığında, Dasa Milas temel değerlerini altı prensip altında toplamıştır.
DasaMilas ilkeleri şirket ve çalışanlarına amaç ve perspektif sağlamak için ortaya konmuştur. Bu ilkeler kendini anlamak ve paylaşılan başarının temellerinin ifade biçimidir.

Güvenilirlik
DasaMilas Ambalaj’a güvenebilirsiniz.. Taahhütler bağlayıcıdır ve kararlaştırılan teslim tarihleri önceliklidir. Güvenilirliğimiz ve kalitemize olan güven uzun süreli ilişkiler ve memnun müşterilerin temelini oluşturmaktadır.

Rekabet
DasaMilas tüm ürünlerinde ve hizmetlerinde, aynı zamanda da kendi işlemlerinde rekabetçi olmaya çalışır. Dahili ve harici karşılaştırmalar, alanda en iyi olma hedefimizde bizim için hem ölçüm noktaları hem de motivasyon araçları olmaktadır. Ürün değil, çözüm odaklı düşünmekteyiz.

Bağımsızlık
DasaMilas sağlam kazanç ve istikrarlı mali zemine sahip bir aile şirketidir. Bu, içerde ve dışarda bağımsızlık ve serbesti sağlarken çalışanlarımız ve ortaklarımız için de güven sağlamaktadır. Güvenli bir geleceğin temeli karlılıktır. Biz başarıya yatırım yapmaktayız.

Yaratıcılık ve Yetkinlik
DasaMilas Ambalaj’da biz başarılarımızla mutlu oluruz, çünkü paylaşılan başarıda en önemli faktör odur. Mutluluk enerji açığa çıkartır ve yaratıcılık ve coşkuyu besler. Pozitif bir atmosfer motive eder ve ilham verir. Yaratıcı ve akılcı çözümler birlikte yaratılır.

Sorumluluk
DasaMilas Ambalaj sürdürülebilir şekilde hareket eder ve çevre ve topluma karşı olan sorumluluklarının bilincedir. Dasa Milas Ambalaj’ın her çalışanı müşterilere, tedarikçilere, çalışma arkadaşlarına ve diğer işletmelere karşı sorumluluk alarak kararlı ve bağımsız bir şekilde hareket eder.

Saygı ve Dürüstlük
Personelimizin çeşitliliği ve yetenekleri bizim gücümüz ve başarımızın temelidir. Çalışanlarımızın güçlerini ve bilgilerini destekler, kültürel farklılıklara saygıyla yaklaşır ve müşteriler, tedarikçiler ve çalışsanlarımız ile bir ortaklık gibi işbirliği içerisinde bulunuruz.

 
 
 
 
 
DasaMilas'ı Takip Edin
 
DasaMilas Kalite
 
 
DasaMilas Websiteleri
 
web tasarım: grafikers
DasaMilas adı ve logoları DasaMilas Ambalaj'a aittir ve tüm isim haklarına sahiptir
Tüm hakları saklıdır © 2012