select your language:   
dasamilas facebook sayfası dasamilas twitter sayfası
Hakkımızda       Kalite        İmalat       Ürünler       Standlar       Referanslar       İletişim
Hakkımızda
 
 
DasaMilas.Com
 
Hakkımızda
Kalite
İmalat
Ürünler
POP Standlar
Referanslar
İletişim
 
DasaMilas Haberler
 
FACHPACK 2013
DasaMilas Ambalaj olarak, Almanya Nürnberg şehrinde 24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FACHPACK 2013 Fuar'ında 7A Holdeki 505 nolu standımızda siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
devamı >>
 
Sedex Smeta 4 Pillar
DASA MİLAS AMBALAJ, 22 Nisan 2013 tarihinde SEDEX SMETA 4 PILLAR denetimi geçirmiş, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) , Gıda Ambalaj Güvenliğinden (BRC-IOP rev:4) başarı ile geçirilen denetimler ve alınan sertifikalardan sonra Sosyal Sorumluluk, Çevre ve İş güvenliği- İş Sağlığı ile ilgili, yasal mevzuatlara uyum konusunda, oldukça iyi bir konumda olduğunu ispatlamıştır.
devamı >>
 
Hakkımızda
 

test DasaMilas Ambalaj İstanbul-Türkiye’de kurulu iki entegre kağıt/karton ambalaj uretim tesislerinden oluşan tek bir firmadır. DasaMilas Ambalaj konsept tasarım oluşturma, üretim ve zamanında teslimat fikirlerinden yola çıkmaktadır. DasaMilas Ambalaj müşteri vizyonu ile ilgili olarak yaratıcı ve hızlı çözümler üzerinde odaklanmaktadır. DasaMilas Ambalaj, yüksek kalitede basılmış karton, oluklu mukavva kutu, stand ve kağıt ile ilgili tum promosyon ürünlerin üretimini sağlayan , yaratici tasarim ekibi ile müşterilerine büyük bir yelpazeyi sunmaktadır.

 
     
 
 
 
 
DasaMilas'ı Takip Edin
 
DasaMilas Kalite
 
 
DasaMilas Websiteleri
 
web tasarım: grafikers
DasaMilas adı ve logoları DasaMilas Ambalaj'a aittir ve tüm isim haklarına sahiptir
Tüm hakları saklıdır © 2012