select your language:   
dasamilas facebook sayfası dasamilas twitter sayfası
Hakkımızda       Kalite        İmalat       Ürünler       Standlar       Referanslar       İletişim
Tarihçe
 
 
DasaMilas.Com
 
Hakkımızda
Kalite
İmalat
Ürünler
POP Standlar
Referanslar
Contacts
 
DasaMilas Haberler
 
FACHPACK 2013
DasaMilas Ambalaj olarak, Almanya Nürnberg şehrinde 24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FACHPACK 2013 Fuar'ında 7A Holdeki 505 nolu standımızda siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
devamı >>
 
Sedex Smeta 4 Pillar
DASA MİLAS AMBALAJ, 22 Nisan 2013 tarihinde SEDEX SMETA 4 PILLAR denetimi geçirmiş, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) , Gıda Ambalaj Güvenliğinden (BRC-IOP rev:4) başarı ile geçirilen denetimler ve alınan sertifikalardan sonra Sosyal Sorumluluk, Çevre ve İş güvenliği- İş Sağlığı ile ilgili, yasal mevzuatlara uyum konusunda, oldukça iyi bir konumda olduğunu ispatlamıştır.
devamı >>
 
Tarihçe
 

Dasa Milas Ambalaj Haziran 2011’de birleşmiştir. Dasa Oluklu Mukavva ve Milas Ambalaj. Her iki şirket de Alfasa ailesi tarafından kurulmuştur. Dasa Oluklu Mukavva , 1969’da kurulmuştur. Yeni ve çeşitli ambalaj fikirleri sunarak şirket oluklu sektöründe kısa sürede en tanınmış ve saygın şirketlerden biri haline gelmiştir.

Milas Ambalaj 1979’da kurulmuş ve 1999 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir. Şirket Türkiye ve Doğu Avrupa’da en yenilikçi karton kutu ureticilerinden birisi olmuştur. Bu aile şirketi, 30 yıldan fazla tecrübesi ile ürün kalitesi ve müşteri hizmetlerinde güçlü bir şöhret kazanmıştır.

İki şirket, uzmanlık ve deneyimlerini birleştirerek sektörde lider ambalaj dönüştürücü olmak amacıyla Haziran 2011’de birleşme kararı almıştır. Bugün, mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek amacıyla şirketin 400 kalifiye elemanı bulunmaktadır.

Dasa Milas’ın müşteri portföyünde ambalajlarından en yüksek kalite beklentisi bulunan, dünyanın önde gelen şirketleri bulunmaktadır.

Dasa Milas’da, şirket içi iş akışı ve müşteri hizmetleri global kurumsal kaynak planlama yazılımı paketi ERP Sistemleri tarafından sağlanmaktadır.

Şirket’in İstanbul’da toplam 40.000 m2 kapalı alanı bulunan 2 üretim sahası bulunmaktadır. DasaMilas ISO 9001-2008 belgesi, BRC/IOP sertifikası ile, direkt yiyecek temaslı ve ilaç sanayi ambalajları üretiminde en hijyenik ortamı sağlamayı garanti etmektedir.

DasaMilas’ın yıllık toplam 48.000 ton karton ve kağıt ambalaj üretim kapasitesi mevcuttur. İhracat rakamları üretimin %25’ini oluşturmaktadır.

 
 
 
 
 
DasaMilas'ı Takip Edin
 
DasaMilas Kalite
 
 
DasaMilas Websiteleri
 
web tasarım: grafikers
DasaMilas adı ve logoları DasaMilas Ambalaj'a aittir ve tüm isim haklarına sahiptir
Tüm hakları saklıdır © 2012