select your language:   
dasamilas facebook sayfası dasamilas twitter sayfası
Hakkımızda       Kalite        İmalat       Ürünler       Standlar       Referanslar       İletişim
Vizyonumuz & Misyonumuz
 
 
DasaMilas.Com
 
Hakkımızda
Kalite
İmalat
Ürünler
POP Standlar
Referanslar
Contacts
 
DasaMilas Haberler
 
FACHPACK 2013
DasaMilas Ambalaj olarak, Almanya Nürnberg şehrinde 24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FACHPACK 2013 Fuar'ında 7A Holdeki 505 nolu standımızda siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
devamı >>
 
Sedex Smeta 4 Pillar
DASA MİLAS AMBALAJ, 22 Nisan 2013 tarihinde SEDEX SMETA 4 PILLAR denetimi geçirmiş, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2008) , Gıda Ambalaj Güvenliğinden (BRC-IOP rev:4) başarı ile geçirilen denetimler ve alınan sertifikalardan sonra Sosyal Sorumluluk, Çevre ve İş güvenliği- İş Sağlığı ile ilgili, yasal mevzuatlara uyum konusunda, oldukça iyi bir konumda olduğunu ispatlamıştır.
devamı >>
 
 

Vizyon ve İstek
Bizler sirketimizi, tek hedefi kendilerini geçmek olan sektördeki en iyi firmalarla ölçeriz.

POP stand endüstrisinde piyasadaki pozisyonumuzu geliştirmeyi hedeflerken aynı zamanda da cok iyi bir ambalaj üreticisi konumumuzu sürekli geliştirmeyi sürdürmekteyiz. Ayrıca, uluslararası sirketler ile pazar payımızı kuvvetlendirerek müşterilerimize pazarlanabilir ve yenilikçi ürün ve hizmetleri daha da hızlı ve etkili ulaştırmayı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Dasa Milas Ambalaj adını, karton ambalaj sektöründe, Türkiye ve yurtdışı pazarında, kaliteli üretimin en saygın markası haline getirmek.

Misyonumuz

Teknolojiyi sürekli takip ederek, en kaliteli ürünü, en güvenilir şekilde müşterilerimize sunmak, takım ruhuna sahip, eğitimli, bilinçli çalışanlarımızla, verimli, huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak, ekonomiye katkımızla iç ve dış pazarda saygınlığımızı arttırmaktır.

 
     
 
 
 
 
DasaMilas'ı Takip Edin
 
DasaMilas Kalite
 
 
DasaMilas Websiteleri
 
web tasarım: grafikers
DasaMilas adı ve logoları DasaMilas Ambalaj'a aittir ve tüm isim haklarına sahiptir
Tüm hakları saklıdır © 2012