select your language:   
DS Smith facebook sayfası DS Smith twitter sayfası
Ürünler             Referanslar       İletişim
Ürünler
 
 
DS Smith Ambalaj
 
Ürünler
Genel Ambalaj
Gıda Ambalajı
Lüks Ambalaj
POP Standlar
Referanslar
İletişim
 
 
Ürünler
 
Genel Ambalaj
Üreticilerin kullanım şekline göre otomatik dip kilitli, manuel dip kilitli, otomatik dolum ambalajları bu grupta yer almaktadır. Tercihe göre bu kutular gofreli ve / veya asetat ya da OPP pencereli ve/veya varak yaldızlı olarak üretilmektedir.
Ürünleri görüntüle >>
   
Gıda Ambalajı
Bu grup, fırınlarda, pastanelerde, fast food restoranlarında, sinemalarda ve paket servis restoranlarında kullanılan yapışkanlı kalıp kutular, yan yapışmalı, dip yapışmalı, 4-6 nokta yapışmalı ve yapışmasız kutuları içerir. Örnekler, fırıncılık ve pastacılık ürünleri için konik tepsiler, iç separatörler, hamburger kutuları, kızarmış patates kutuları, meyve tepsileri, tavuk kutuları, yemek kutuları, kahvaltı kutuları, pizza kutuları, hazır kek kutuları, sandviç kutuları, patlamış mısır kutuları, noodle kutuları, suşi kutuları ve kullanılıp atılan tabaklardır.
Ürünleri görüntüle >>
   
Özel Şekerleme Ürünleri
Dip yapıştırmalı, yan yapıştırmalı, özel tasarımlı kutular bu grupta yer almaktadır. Tercihe göre bu kutular gofreli ve/veya varak yaldızlı çoğunlukla penceli, tek katlı ya da lamineli ( sıvama/mikro ) olarak üretilmektedir.
Ürünleri görüntüle >>
   
POP Standlar
DS Smith Ambalaj satışlarını arttırmak adına, stant ve yaratici ürünlerinin promosyonu ile perakende ve toptan tüketicilerini desteklemekte ve bu yönde teşvik etmektedir.
Ürünleri görüntüle >>
   
 
 
 
 
DS Smith'i Takip Edin
 
 
DS Smith Websiteleri